Tirana zbavitet ndaj 19-vjecarëve

0
SHPËRNDAJE

TiranaSkuadra e Tiranës ka zhvilluar ditën e mërkurë një miqësore në familje ndaj 19-vjecarëve. Ekipi i Ilir Dajës ka dhënë sinjale pozitive duke shënuar 6 herë. Firmat e golave mbajnë autorësi të: Bakaj 2′, 32′ 55′, Lika 14′, Uillian 26′, Halili 74′.
Tirana 1Gjithsesi, forca e vërtetë e Tiranës do të shikohet në kampionat ku bardhëblutë do të ndeshen ndaj Tërbunit që po kalon një moment revolte për pagat dhe nuk është stërvitur i qetë dhe rregullisht gjatë javës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.