Tiranza zyrtarizon edhe Nikën

0
SHPËRNDAJE
Loading...

nika firmosPasi zyrtarizoi sot Afrim Takun, Tirana ka zyrtarizuar dhe prezantuar edhe Ansi Nikën.

Mesfushori shkodran ka firmosur për dy vite me bardheblutë dhe do kërkojë të ndihmojë 24-herë kampionët e vendit për të realizuar objektivat e vëna.

Nika e kishte arritur prej ditësh akordin, madje kishte dalë edhe në stërvitje me bardheblutë, por vetëm sot është zyrtarizuar marrëveshje me te.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.