Tjetër “firo” tek Tirana

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Edvan Bakaj është largimi i rradhës nga ekipi i Tiranës. Portieri që mbrojti portën bardheblu në sezonin e kaluar, i ka dhënë fund aventurës me ekipin kryeqytetasa teksa këtë gjë e ka bërë publike në profilin e tij zyrtar në “Facebook”. Në deklaratën e tij të lamtumirës, Edvan Bakaj shkruhej: Faleminderit dhe mirupafshim. Ishte një eksperiencë e bukur. Ditë të vështira, ditë të bukura dhe shumë, shumë emocione. Një sezon që nuk u mbyll ashtu si meritonim, ashtu si duhej por sërisht per mua do të mbahet mend gjithmonë. Faleminderit dhe gjithmonë Forca Tirona.”- ishin fjalët e portierit Bakaj

S'KA KOMENTE

Comments are closed.