Tjetër humbje për Lenjanin

0
SHPËRNDAJE

Ermir Lenjani
Ermir Lenjani

Ka luajtur vetëm 30 minutat e fundit të takimit Ermir Lenjani në humbjen 1-2 të Nantes ndaj Caen, një rezultat që vlen thjesht për statistikë për të dyja skuadrat. Kur ka ngelur edhe një javë nga përfundimi i kampionatit francez, Nantes gjendet në mesin e renditjes, shumë larg zonës së rënies dhe po kaq larg zonës europiane. Lorik Cana nuk luajti në këtë takim.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.