Tjetër largim me marrëveshje te Tirana

0
SHPËRNDAJE

Ronald Gërçaliu
Ronald Gërçaliu

Tirana dhe Ronald Gërçaliu janë pranë gjetjes së marrëveshjes për ndërprerjen e kontratës. Palët po bisedojnë dhe akordi është pranë shkruan Panorama Sport. Tirana do largimin e mbrojtësit por kontrata edhe për një vit duhet zgjidhur me marrëveshje. Gjatë përgatitjeve është bërë e qartë që Gërçaliu është jashtë planeve të klubit pasi nuk është aktivizuar as në përballjet miqësore.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.