Tjetër largim nga verilindorët

0
SHPËRNDAJE

FUTBOLL LACI KUKESI - Ndeshja e futbollit, Laci-Kukesi, 2-1, e vlefshme per Kampionatin Kombetar, e luajtur ne stadiumin Brian Filipi, ne qytetin e Lacit./r/n/r/nSOCCER MATCH LACI VS KUKESI - Albanian Super League football match Laci vs Kukesi, 2-1, at the Brian Filipi stadium in Lac.
Kukesi ne edicionin e kaluar ndaj Lacit

Pas Erick Flores dhe Jean Carioca, është një tjetër brazilian që kërkon të largohet nga Kukësi. Minuta90.com mëson ekskluzivisht se sulmuesi Felipe Moreira ka kërkuar letrat në klubin verilindor dhe pritet të shihet në ditët në vijim sesi do veprohet me të. Kujtojmë që 27-vjeçari u ridëmtua në finalen e Kupës së Shqipërisë, ku vinte pas një dëmtimi të gjatë 6-mujor.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.