Tomislav Busiç vendos kushte për rikthimin në Vlorë

0
SHPËRNDAJE

14918882_1243592199049633_4141330784689658775_oFakti që në arkat e klubit të Flamurtarit kanë kaluar pagat e prapambetura është diçka që mund të ndikojë edhe në rikthimin e sulmuesit Tomislav Busiç. Megjithatë, sulmuesi është duke e menduar seriozisht diçka të tillë, por mund të rikthehet në momentin që do të jetë i sigurt se pagat kanë kaluar.

Gjatë këtyre ditëve, pritet të ketë zhvillime, por ish-futbollisti i Tiranës dhe Vllaznisë kërkon të shikojë zyrtarisht që është paguar dhe kjo të konfirmohet me disa dokumente nga banka dhe skuadra. Në këtë moment do të niset për në Shqipëri.

Trajneri Gentian Mezani ka thënë se e pret rikthimin e sulmuesit Busiç. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.