Tomorit i largohet trajneri

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Tomorit tashmë do të drejtohet nga trajneri i skuadrës U19 Iken Droboniku. Gentjan Stojku nuk do të jetë më pjesë e beratasve. Klubi ka bërë të ditur vendimin në faqen zyrtare në facebook. Kujtojmë se Tomori bëri një merkato të fuqishme në muajin janar, por pa arritur atë që kërkonte dhe rezultatet tashmë kanë qenë zhgënjyes.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.