Tomorri “poker” Butrintit ne miqsore /Beslidhja bind ndaj Iliris

0
SHPËRNDAJE

Tomorri ka fituar sot miqsoren e radhes , teksa ka mposhtur Butrintin me nje poker golash .

Per Beratasit kane deputuar te gjithe afrimet e veres qe kane kenaqur stafin Beratas me paraqitjen e tyre.
Ft
KF Butrinti 0-4 FK Tomori
Shënues: Ajdinaj 54′, 90′, Sharavolli 55′, Kopaçi 72

Dhe pse me shume ndryshime ne merkato Beslidhja mbetet e njejte , pasi ka bindur serishte ne miqsore. Ku ka fituar 2-0 ndaj Iliris se fushe Krujes per ,Lezhjanet kane shenuar Omar Camara e Frroku .
Nje ndeshje e mire nga te dyja ekipet por te fituar kane dalur Lezhjanet pasi kane qen me te sakte para portes, ndersa Iliria ka shperdoruar shume dhe pse ka bere nje ndeshje te mire .

Ft

Beslidhja 2-0 Ilira

Shenues Omar Camara, Frroku

S'KA KOMENTE

Comments are closed.