Toni Markiç në Vlorë

0
SHPËRNDAJE

markic flamurtariMbrojtësi i djathtë Toni Markiç është vënë nën urdhrat e trajnerit Gugash Magani te Flamurtari.

Ashtu siç kishte lajmëruar minuta90.com, boshnjaku ka mërritur në Vlorë, dhe tashmë po vëzhgohet nga stafi teknik.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.