Torasa mbetet i kuq

0
SHPËRNDAJE

Agostinelli dhe Torasa ne stervitjen e Partizanit
Agostinelli dhe Torasa ne stervitjen e Partizanit

Agustin Torasa mbetet një lojtar i Partizanit, të paktën edhe për Champions League. Panorama Sport e konfirmon këtë gjatë prononcimit të drejtorit Genci Tomorri. Në fillim sulmuesi kishte gjetur gjuhën për Europa League, por edhe tashmë që planet kanë ndryshuar pas vendimit të UEFA-s sërish Torasa mbetet i kuq.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.