Torasën e presin në Greqi

0
SHPËRNDAJE

Agostinelli dhe Torasa ne stervitjen e Partizanit
Agostinelli dhe Torasa ne stervitjen e Partizanit

Agustin Torasa pritet të luajë me grekët e Verias sezonin e ardhshëm, pasi sipas Sport Ekspres ka nënshkruar një parakontratë me ekipin grek.

Argjentinasi do të përfitojë 120 mijë në një sezon, ndërsa pritet të mësohet se kur të largohet nga Partizanin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.