Toska firmos me Laçin

0
SHPËRNDAJE

klajdi toskaKlajdi Toska do të jetë pjesë e Laçit pasi ka firmosur me skuadrën kurbinase.

Lojtari i linjës së djathtë me të shkuar greke, është vënë nën urdhrat e trajnerit Troisi, dhe do të jetë një alternativë për të në sezonin e ardhshëm, ku do të shihet një Laç tjetër pasi janë larguar thuajse gjithë titullarët e sezonit të shkuar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.