Toti drejt Amerikës

0
SHPËRNDAJE

 

Legjenda e Romës Francesko Toti ka deklaruar publikisht se do të largohet në verë nga klubi i Romës pas një karriere shumë të gjatë. Sulmuesi po sheh mundësitë që do t’i ofrohen, por po tërhiqet më shumë nga Amerika. Madje bëhet me dije se lojtari ka nisur kontaktet me klubet e kësaj lige dhe më saktë me New York Cosmos.roma

Vetë trajneri i këtij ekipi e konfirmon këtë fakt. Giovanni Savarese është futur vetë në tentativa pë afrimin e Totit. Ai ka folur për ”ribalfootball.com.  “Nuk mund të flas shumë për situatën. Di të them se lojtarët si Toti janë të rrallë dhe do t’i donte çdo ekip”, ka përfunduar ai

S'KA KOMENTE

Comments are closed.