Totti dhuratë Maradonës

0
SHPËRNDAJE

Ku të gjithë mendojnë që në këto ditë festash ti bëjnë dhurata të afërmeve dhe familjarëve të tyre, kapiteni legjendar i Romës ka menduar që të suprizojë me një dhuratë speciale legjendën botërore, Diego Armando Maradona.
“Faleminderit Francesco Totti që më dhurove fanellën tënde për Krishtlindje. Je i madh”, shkroi Maradona në Facebook.

Argjentinasi ka admiruar gjithmonë lojën e legjendës së futbollit italian.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.