Totti: Kam ende për të dhënë

0
SHPËRNDAJE

totti
Francesco Totti

Kapiteni i Romës flet për Sky Sport duke ju përgjigjur asaj që u intereson më tepër tifozëve, se kur do të tërhiqet nga fusha e blertë. Mirëpo Francesco Totti duket mjaft konfident në vetvete teksa shprehet se ka besim të plotë në aftësitë e tij dhe gjendjen fizike.

“Nëse jam mirë pse të tërhiqem? Kam besim te koka dhe trupi im. Juvja? Që ta kapim duhet të tregohemi edhe ne të uritur për sukses si ata,” – u shpreh emblema e Romës për Sky.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.