Totti tek Milan? Përgjigjet Galliani

0
SHPËRNDAJE

1663328-gallianiE ardhmja e Francesco Tottit dhe Ëalter Sabatinit nuk është akoma e qartë. Adrano Galliani, në linjë telefonike për forzaroma.info ka komentuar paqartësitë dhe zërat që flasin për dy romanistët në rradhët e Milanit: “Totti tek Milan? Nuk ekziston, është e pamundur. Sabatini? Ëalter është një mik i imi, por për momentin nuk është në planet tona.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.