Tour de France/ Çiklisti vrapon pa biçikletë (video)

0
SHPËRNDAJE

Pamje sa të cuditshme aq edhe emocionuese në Tour de France teksa britaniku Chris Froome ka vrapuar në këmbë pasi u aksidentua gjatë garës dhe bicikleta i doli jashtë përdorimit. Më pas i kanë sjellur një tjetër bicikletë dhe Froome ka rinisur garën.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.