Trajneri Bano ka 1 listë me dëshira për të përforcuar Lushnjën

0
SHPËRNDAJE

Lushnja / Brunild Pepa, Mikel Kaloshi, Enea Bitri, Ibrahim Bejte janë emra që janë lakuar shumë për një kalim te skuadra e Lushnjes, por deri tani nuk ka asgjë konkrete.

Më parë është përmendur edhe mesfushori Shkulaku i Pogradecit, ndërsa listës së objektivave i shtohet edhe sulmuesi Liëkollari shkruan Panorama Sport.

19-vjeçari ka spikatur te Pogradeci dhe për të ka pasur i teresim nga disa skuadra të Superiores edhe më parë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.