Trajneri i Kukesit “spiunon” Skenderbeun tek patriotet e tij

0
SHPËRNDAJE

Europa League/ Skëndërbeu dhe Partizani i Beogradit luajnë sot ndeshjen e tyre për fazën e grupeve të “Europa League” në stadiumin “Elbasan Arena”. Tranjeri i Kukësit Milinković ka pasur një takim me tranjerin e Partizanit të Beogradit ku i ka mësuar atij më shumë rreth skuadrës Shqiptare. Sfida e sotme pritet të jetë e nxehtë jo vetëm në aspektin sportiv.

Milinkovic takim me trajnerin e P. Beogradit

S'KA KOMENTE

Comments are closed.