Trajneri i Polonisë i thur elozhe Ronaldos

0
SHPËRNDAJE

Adam Nawalka frikësohet se Cristiano Ronaldo do ta bëjë diferencën në ndeshjen mes Polonisë e Portugalisë
Trajneri i Polonisë, Adam Nawalka, ka deklaruar se pret një ndeshje tejet të vështirë ndaj Portugalisë sonte.

Sipas tij do të jetë shumë e vështirë të ndalet Cristiano Ronalso, të cilin e ka cilësuar si më të mirin në botë.

“Pres një ndeshej tejet të vështirë. Portugalia ka lojtarin më të mirë në botë dhe natyrisht se do të jetë shumë vështirë për ne”, ka thënë Adam Nawalka.
ronaldo-quaresma-1-615x358

S'KA KOMENTE

Comments are closed.