Trajneri Josa mëson fatkeqësinë familjare!

0
SHPËRNDAJE

Mirel Josa
Mirel Josa

Pasi ka përfunduar edhe intervistën në SuperSport pas ndeshjes, Mirel Josa, ka marrë lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të babait të tij. Stafi i “Minuta90.com” i shpreh ngushëllimet të sinqerta familjes Josa dhe trajnerit të Skënderbeut në vecanti.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.