Trajnerja e parë femër, kampione në futbollin e meshkujve

0
SHPËRNDAJE

aa683506-0920-11e6-99cd-3469e7fd8aa2_1280x720Ajo quhet Chan Yen-ting dhe eshte trajnere e Eastern, ekipit qe sapo u shpall kampion i kampionatit profesionist per meshkuj te Hong Kongut. Dhe eshte vete 27 vjece. Eastern u shpall kampion pas 27 vjetesh ndersa Chan, e lumtur thote: “Ndiq endrrat e tua, cdo gje eshte e mundur”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.