Trashi: “Kemi mësuar nga gabimet”

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Mesfushori i Partizanit, Lorenc Trashi ka folur përpara ndeshjes me Kukësin ku skuadra e kuqe kërkoi vetëm fitoret. Anësori gramshak ëdhtë shprehur për emisionin “Pasi i Fundit” në TVSH se Partizani ka mësuar nga gabimet dhe tashmë po i merr ndeshjet me radhë.

imageShpresoj të vazhdojmë me këtë ritëm. Kukësi po bën një kampionat të mirë, por ne do të kërkojmë fitoren.Pozicioni? Nuk është diçka e re për mua pasi kam luajtur edhe më përpara, por u bë kohë e gjatë që nuk luaja në pozicionin tim ideal. Ndjehem mirë dhe për të mirën e ekipit do të përshtatesha në çdo pozicion. Skënderbeu? Duhet t’i marrim ndeshjet me radhë pasi kemi lënë pikë në sfidat e tjera dhe jo vetëm në takimet direkte”, ishin fjalët mesfushorit të Partizanit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.