Trazohen ujërat te Vllaznia

0
SHPËRNDAJE

cungu-653x380Pikërisht atëherë kur dukej se rezultatet dhe harmonia në fushë po gërshetohej edhe me atë jashtë saj, te Vllaznia bëhet publik pakënaqësia e parë e javëve të fundit. Sipas asaj që raporton Panorama Sport, bëhet fjalë për mesfushorin nga Kosova, Yll Hoxha që i pakënaqur me aktivizimin e pakët i ka kërkuar llogari trajnerit Cungu duke shkaktuar zemërimin e këtij të fundit, madje mes tyre ka pasur për pak edhe një përplasje fizike që mund të degradonte keqaz nëse nuk do të ishte shmangur nga zëvendëstrajneri i ekipit që i ka ndarë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.