Tre ekipe “hedhin grepat” për Kabashin

0
SHPËRNDAJE

kabashiElvis Kabashi duket se do të rifillojë ngjitjen në karrierë, pasi në “dyert” Juventusit kanë mbërritur tre ekipe të Serisë B që interesohen për shërbimet e tij.

Tuttomercatoëeb shkruan se Citadela, Spal dhe Viçenca kërkojnë Kabashin për sezonin e ri.

Kabashi është aktivizuar së fundmi në Lega Pro me Pontadera, duke tërhequr vëmendjen e këtyre ekipeve që duan ta huazojnë nga Juventusi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.