Tre ekipe pas Vajushit

0
SHPËRNDAJE

Armando Vajushi
Armando Vajushi

Armando Vajushi mund të luajë sërish në Serinë B, pasi veç Trapanit, për të interesohen edhe dy klube të tjera.

Menaxheri Sokol Haxhia ka folur për “tuttomercatoweb.com” duke thënë se Breshia dhe Specia e duan mesfushorin shkodran.

Vajushi është nën kontratë me Kievon, e cila me shumë mundësi do ta huazojë sërish mesfushorin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.