Tre përforcime për Vllazninë

0
SHPËRNDAJE

1939329_w2
Radanović me Kombetaren e Malit te Zi

Vllaznia Channel TV në fb njofton se klubi Vllaznia për femra përforcohet për ndeshjet e Uefa Champions League Femra!me tre lojtare sllave. Ato janë dy serbet Sandra Milojeviç nga Crvena Zvezda dhe mesfushorja Andrijana Pesic, si dhe mbrojtësja malazese nga ekipi serb Spartak Subotica, Željka Radanović.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.