Tre rinovime te Milan

0
SHPËRNDAJE

Montolivo_MG1_1045-900x444
Riccardo Montolivo

Në këto momente klubi kuqezi nga Milano sapo bëri zyrtar lajmin e tre rinovimeve deri në vitin 2019. Emrat e lojtarëve të cilët do ta kenë të sigurtë qëndrimin te Milan janë Davide Calabria, Riccardo Montolivo dhe Luca Antonelli.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.