Tre sulmues në “orbitën” bardheblu

0
SHPËRNDAJE

Sebino-Plaku-dhe-dushku-ne-duel-ne-Skenderbeu-Tirana-2-0-658x470Tirana apo kërkon të përforcojë sulmin, dhe një sërë emrash po lakohen në media.

Panorama Sport shkruan për senegalezin Papa Ndiaje, sulmues i Osmanlispor në Turqi, të cilin bardheblutë mund ta marrin vetëm në huazim pasi ka edhe dy vite kontratë.

Gjithashtu kjo gazetë shkruan edhe për nigerianin Peter Ebimobouei, ndërsa Sport Ekspres shkruan se Tirana ka nisur tratativat për të rikthyer Sebino Plakun.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.