Trembet Mançini: Me Ibrën, Milani është për titull

0
SHPËRNDAJE

Mancini_Conferenza
Roberto Mançini

Sipas Roberto Mançinit, trajnerit të Inter, afrimi i Zlatan Ibrahimoviç te Milan do ti bëjë kuqezinjtë kandidatë kryesorë për titull. Milan vazhdon të këmbëngulë për të rikthyer “Ibrakadabrën”, lojtarin që më parë ka luajtur për të dyja skuadrat e Milanos. Madje bëhet e ditur se është arritur gjuha e përbashkët edhe me PSG si dhe me vetë lojtarin, por e vetmja pengesë është se ekipi francez do më parë të gjejë një zëvendësues të denje para se ta lërë të lirë suedezin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.