Tronditet Skënderbeu, sulmuesi nuk merr vizën

0
SHPËRNDAJE

Europa League/ Skënderbeu ka pësuar një goditje, në prag të ndeshjes së radhës në Europa League, ndaj Mlada Boleslavit. Sulmuesi që ishte programuar të aktivizohej si titular për korçarët, Xhejms Adeniji nuk ka mundur të marrë vizën për këtë sfidë, duke mos udhëtuar me ekipin. Ky problem, pritet të detyrojë trajnerin Daja që të bëjë ndryshime në formacion dhe gjasat janë që Sebino Plaku të nisë takimin nga minuta e parë.

Xhejms Adenyi

S'KA KOMENTE

Comments are closed.