Tronditet sporti në Kosovë, humb jetën sportisti

0
SHPËRNDAJE

Genc Zyba në rreth
Genc Zyba në rreth

Shqiptaria/ Një tragjedi ka përfshirë sportin e Kosovës. Ka ndërruar jetë ditën e sotme volejbollisti i klubit, Theranda, Genc Zyba. Federata e Volejbollit të Kosovës ka njoftuar se për shkak të vdekjes së volejbollistit të ndjerë, ndeshja gjysmëfinale e Kupës së Kosovës, Luboteni – Theranda, shtyhet për 17 mars, në orën 20:00. FVK e ka ngushëlluar familjen, KV Therandën dhe miqtë e Gencit për këtë humbje të madhe. /Express/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.