Turbina merr kreun

0
SHPËRNDAJE

Kategoria e Parë / Ka rokadë në kreun e grupit, pas fitores 1-0 të Turbinës përballë Apolonisë. Cërrikasve, të ndihmuar edhe nga kartoni i kuq i Mehmetit, u mjaftoi goli i Roshit (68’) për tri pikët të cilat i ngjitin në kreun e renditjes së këtij grupi dhe u japin një distancë sigurie nga ekipet që rrezikojnë rënien.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.