Turbina zyrtarizon trajnerin

0
SHPËRNDAJE

Sinan Bardhi duke dhënë një intervistë
Sinan Bardhi duke dhënë një intervistë

Sinan Bardhi rimerr drejtimin e Turbinës dhe lajmi është zyrtar. Bardhi e nisi në krye të cërrikasve edhe sezonin e shkuar, e të njëjtën gjë do ta bëjë edhe sivjet.

Turbina pritet që në fillim të javës së ardhshme të nisë përgatitjet, e me interes pritet të shihet grupi i lojtarëve që do të jetë nën urdhrat e teknikut Bardhi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.