Turneu aziatik/ City triumfues (video)

0
SHPËRNDAJE

Manchester City fitoi pas penalltive 6-5 ndaj Borussia Dortmund pasi koha e rregullt u mbyll me rezultatin 1-1. Në fillim shënoi Aguero për ekipin e drejtuar nga Guardiola ndërsa në minutat shtesë barazoi Pulisic. Duhet thënë se u zhvillua një lojë e mirë dhe me shumë raste nga të dyja skuadrat, duke i lënë të kënaqur spektatorët e shumtë në Shenzhen të Kinës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.