Turneu Pavarsia, ja skuadrat që marrin pjesë

0
SHPËRNDAJE

Për nder të 9 vjetorit të Pavarsisë së Kosovës, skuadra e Mitrovicës ka organizuar një turne në futboll për femra.

Turneu do të mbahet më 16 të këtij muaji me fillin nga ora 10:00 në terrenin me bar sintetik afër stadiumit “Adem Jashari”.

Ndërkohë, krahas ekipeve kosovare, turneun do ta nderojë edhe një skuadër nga Maqedonia. Bëhet fjalë për ekipin Istatov.

Ndërkohë, pjesëmarrëse do të jenë edhe skuadra kosovare, KFF Intelektualet nga Gjilani dhe KFF Dukagjini nga Klina.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.