Turqi/ Alban Meha e nis me barazim

0
SHPËRNDAJE

rk
Meha gjatë debutimit në ligën turke

Aventura turke e Alban Mehës ka nisur me një barazim në shtëpi teksa ekipi i “snajperit” kuqezi Konyaspor barazoi 1-1 ndaj Akhisar. Ishte një lojë me dy pamje të kundërta ajo e luajtur të dielën për vendasit të cilët u shfaqën dobët në pjesën e parë ndërsa në të dytën ndërruan krejtësisht fytyrë duke barazuar dhe duke pasur shumë mundësi edhe për ta fituar ndeshjen. Meha luajti gjatë gjithë ndeshjes duke bërë një paraqitje të pëlqyeshme.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.