Turqit “pushtojnë” Elbasanin në përkrahje të Beshiktash

0
SHPËRNDAJE

 138

Priten tifozë të shumtë nga Turqia për ndeshjen e grupeve në Europa League, midis Skënderbeut dhe Beshiktashit. Fansët e ekipit mik njihen për përkrahjen e zjarrtë ndaj skuadrës së tyre. Ata pritet që të njejtën gjë të bëjnë në Elbasan Arena. Nuk mendohet të ketë trazira, pasi me tifozët turq shqiptarët nuk kanë pasur ndonjëherë probleme. Rreth 2 mijë pritet të jetë numri i tyre në Elbasan.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.