U largua nga Tirana, ja ku firmos Mustafa

0
SHPËRNDAJE

Mesfushori Argjent Mustafa, është tashmë pjesë e skuadrës së Vushtrisënë Kosovë. Mustafa u largua pa lënë gjurmë dhe mes aludimeve të një dëmtimi nga bardhebutë e Tiranës ku edhe ishte pjesë e skuadrës pjesën e parë të kampionatit. Mustafa u aktivizua edhe në skuadra të tjera si Besa, Partizani dhe Laci.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.