UEFA dhe vendimi për Skënderbeun

0
SHPËRNDAJE

Skënderbeu
Skënderbeu

Do të duhet kohë që UEFA të marrë një vendim për Skënderbeun. Të paktën kështu përgjigjen nga instuticioni më i lartë i futbollit në Europë.

Sipas asaj që shkruan “Citynews” vendimi për të dënuar apo jo kampionët e Shqipërisë pas akuzave të shumta për trukime në ndeshjet europiane, por edhe ato të Superiores.

Kur të gjithë presin me antkh se çfarë do të ndodhë më korçarët, tashmë duhet të qrtësohen e të presin ditët në vijim pasi mesazhi nga Komisioni i Disiplinës në UEFA është i qartë: “Do të duhet kohë deri tek vendimi për Skëndërbeun”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.