UEFA gëzon Partizanin, e fut në Champions

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Partizanit duke festuar një gol
Skuadra e Partizanit duke festuar një gol

UEFA vendos: është Partizani skuadra që do të luajë në Champions League.

Demat do zëvendësojnë Skënderbeun dhe do të luajën ndaj Ferencvaroshit.

Ndeshja Slovan Bratislava – Partizani nuk do të luhet nesër, ajo anullohet.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.