UEFA, jehonë fitores së Skënderbeut

0
SHPËRNDAJE

11728785_656619501106591_7614721697622409614_oEdhe UEFA i ka bërë jehonë fitores së Skënderbeut ndaj Milsami Orhei të Moldavisë me rezultatin e pastër 0-2 duke e cilësuar këtë rezultat si më të mirin bashkë me fitoren e Monaco në Zvicër me rezultatin 1-3 ndaj Young Boys.

“Monaco dhe Skënderbeu të gatshme për play-off,” shprehet UEFA në titull duke i vënë theksin se këto dy ekipe ishin të vetmet udhëtuese që fituan me dy gola diferencë. “Fitore morën edhe APOEL, Panathinasikos dhe Viktoria Plzen.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.