UEFA “lë thatë” Partizanin dhe Skënderbeun

0
SHPËRNDAJE

10623359_570218036505930_7459614648708693533_o

UEFA duket se nuk do ta shpërndajë premion për ekipin kampion të sezonit 2015-2016 të Superiores.

Burime të sigurta të minuta90.com pohojnë se shpërblimi prej 260 mijë eurosh nuk do të jepet.

Siç dihet, sezonin e shkuar kampion u shpall Skënderbeu, i cili u pezullua të marrë pjesë në kualifikueset e Ligës së Kampioneve, dhe vendin e tij e zuri Partizani.

Gjithsesi, klubi “i kuq” nuk do ta përfitojë premion e kampionatit. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.