Ujkani, sërish në Serinë B

0
SHPËRNDAJE

ujkani4Samir Ujkani pritet të zyrtarizohet si lojtar i Pizës bëjnë me dije mediat në Itali.

Gjithçka është mbyllur dhe mungon vetëm firma e portierit për t’u konkretizuar kjo lëvizje.

Portieri i përfaqësueses së Kosovës u kativizuar te Latina prej muajit janar, ndërsa tani Xhenoa do ta huazojë atë te skuadra e Pizës që drejtohet nga Xhenaro Gatuzo.

Ishte pikërisht ky i fundit që ka këmbëngulur për afrimin e portierit shqiptar me të cilin ka punuar te Palermo.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.