Ukraina dëshiron De Biasin

0
SHPËRNDAJE

de-biasi-albania-europei-giugno-2016-ifaParaqitja relativisht e mirë e Kombëtares shqiptare në Euro 2016 ka zgjuar interes edhe për shërbimet e trajnerëve të ekipit tonë, Tramezzani dhe De Biasi. Për zëvendëstrajnerin pati oferta klubesh, sidomos nga Lugano e Zvicrës por që u sfumua më pas. Ndërkohë mediat italiane flasin për një interesim të Kombëtares ukrainase për Gianni de Biasin e po ashtu edhe disa klube kineze pa specifikuar ndonjë emër apo shifër konkrete.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.