Ukraina – Irlanda e veriut, dalin formacionet zyrtare

0
SHPËRNDAJE

Ukraina dhe Irlanda Veriore kanë publikuar formacionet zyrtare.

Takimi luhet në kuadër të grupit C dhe zhvillohet në ora 18:00.
forma-1

S'KA KOMENTE

Comments are closed.