Vajushi mbetet në Serinë B?

0
SHPËRNDAJE

Armando Vajushi
Armando Vajushi

Armando Vajushi mund të vijojë të luajë në Seria B, e për këtë kanë nisur të qarkullojnë fjalët e para.

Emri i mesfushorit shkodran lidhet me Ternanën, e cila ka emëruar si trajner Kristian Panuçin, i cili e pëlqen Vajushin, të cilin e ka patur në ekip vjet te Livorno.

Aktulisht 24-vjeçari është nën kontratë me Kievon, dhe Ternana duhet të kontaktojë me klubin veronez për të përfituar shërbimet e mesfushorit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.