Vajushi me simbole patriotike

0
SHPËRNDAJE

11805900_10153416753467254_1727648737_nArmando Vajushi ka bërë publike pamjen e palestrinave që do të përdorë për sezonin 2015-16 në Serie A me Chievo të Veronës. Këtë vit sulmuesi shkodran shpreson të gjejë hapësira dhe të aktivizohet pasi deri më tani nuk ka luajtur asnjë minutë në kampionat që nga kalimi te skuadra italiane.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.