Vajushi shpreson, Basha dëmtohet

0
SHPËRNDAJE

Armando Vajushi dhe Livorno e tij hodhën një hap të vështirë në mbijetesën në Serie B. Skuadra e shkodranit fitoj minimalisht 1-0 ndaj Latinës. Ende Livorni shpresoj, por gjerat janë të paqarta dhe mbeten krejtësisht të hapura. Vajushi është aktivizuar 18 minuta në këtë takim.

Armando Vajushi
Armando Vajushi

 

Po në Serie B është Migjen Basha, mesfushori kuqezi, ka barazuar 1-1 ndaj Gagliari. Como është thuajse e rënë një kategori më poshtë. Basha është zënvëndësuar i dëmtuar në minutën e 31. Ende nuk dihet shkalla e dëmtimit. Ndërkohë që shumë shpejtë do të mësohen detajet e tij, shpresojmë të mos jetë asgjë serioze, pasi Euro 2016 po afron.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.